Ужгородський національний університет
ua en
Конкурсний відбір проектів наукових досліджень і розробок

Наказ №472 від 26.04.13 "Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок" (PDF 189 Kb).

Новини | Відео:Конференції

2013.05.09
Студенти ФСН слухали розповіді ветерана, який пройшов Другу світову війну

Про найстрашнішу війну в історії людства, чотири роки боротьби і страждань, а також вимріяну Перемогу розповів студентам факультету суспільних наук доцент кафедри російської літератури Віктор Аріповський. Учасник бойових дій пройшов усю Другу світову війну. Зараз згадує про ті часи з болем, однак молоді часто розповідає про війну, щоб вони теж цінували Перемогу.

2013.05.08
Студентам гуртожитків УжНУ буде на чому готувати

Керівництво університету поступово виконує дані студентам обіцянки. Згідно з протоколом, складеним під час зустрічі ректора УжНУ, доктора технічних наук, професора Федора Ващука з профкомом студентів, виконано ще одне питання, озвучене студентами як одна з найважливіших потреб. В усіх гуртожитках УжНУ наболілою проблемою було те, що студентам фактично ніде було готувати їжу. Натомість старі плити, що перебували у жахливому стані, тепер замінять на нові, сучасні та менш енерговитратні.

2013.05.08
За підтримки кафедри туризму УжНУ нічним велозаїздом відкриють велосезон в Ужгороді

17 травня на Театральній площі стартує нічний велозаїзд. Так відкриття велосезону відзначить Night Ride Club. Свято відбудеться за підтримки кафедри туризму УжНУ.

2013.05.08
Професор Людвик Шимон нагороджений медаллю Івана Пулюя Академії наук

Доктор фізико-математичних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, багаторічний очільник фізичного факультету УжНУ, знаний науковець, професор Людвик Шимон нагороджений медаллю Івана Пулюя – високою нагородою Академії наук вищої освіти України.

2013.05.08
Оголошення!

Відповідно до угод про співробітництво Ужгородського національного університету, Закарпатського державного університету з Центрально-європейською вищою школою у м. Скаліца (Словаччина) діє «Українсько-словацька програма подвійних дипломів», що дає можливість українським студентам  одночасно здобути диплом Центральноєвропейської вищої школи у м. Скаліца зі спеціальностей «міжнародні відносини», «екологічний менеджмент», «життєве середовище»освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «магістр».

2013.05.08
Студенти-політологи УжНУ виступили на Всеукраїнських дебатах

З 30 квітня по 3 травня в місті Суми відбулася 19 міжнародна наукова конференція «Економіка для екології» та 2 всеукраїнські дебати, присвячені актуальним питанням розвитку громад в Україні.

2013.05.07
В УжНУ – нові факультети

Ректор Ужгородського національного університету, доктор технічних наук, професор Федір Ващук під час засідання Вченої ради вишу озвучив приємну новину: УжНУ отримав нову ліцензію на провадження освітньої діяльності та акредитував нові спеціальності. Позитивом для вищої освіти краю загалом є той факт, що відповідний документ, отриманий від Міністерства освіти і науки, включає у себе арифметичну суму ліцензованого обсягу УжНУ і ЗакДУ. Тобто кількість місць для студентів після приєднання державного університету до національного залишиться такою ж, як у двох вишах.

2013.05.03
Студентські активісти взяли участь у соціальній акції

Представники нашого студентства, члени Студентської ради Закарпатської  області, спільно з громадською організацією «Спорт для всіх» облагороджували дитячий майданчик в Ужгороді.

2013.05.03
Понад 170 молодих науковців Східної Європи долучилися до вже п’ятих Правових читань

172 молодих науковці взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання», що тривала 25-26 квітня 2013 року на юридичному факультеті університету.

2013.05.03
Студенти УжНУ та ЗакДУ змоделювали робоче засідання Ради Безпеки ООН

29 квітня у стінах Закарпатського державного університету відбулося перше публічне Моделювання Ради Безпеки ООН з ініціативи Наукового товариства студентів та аспірантів і Закарпатського осередку Ліги студентів Асоціації правників України за участі студентів юридичного факультету, факультету міжнародних відносин,  факультету міжнародного бізнесу та міжнародного права та інституту економіки і міжнародних відносин.

1 2 3 ... 150 151 152

Ужгородський національний університет, який заснований в 1945 році, є одним із класичних університетів України, акредитованих за IV (вищим) рівнем акредитації (сертифікат серії РД - IV №0753932).

Ректор - Ващук Федір Григорійович, доктор технічних наук, професор.

Гордість університету – могутній кадровий потенціал: 117 докторів наук, професорів, 557 кандидатів наук та доцентів, 11 лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки, 57 заслужених діячів науки, техніки, освіти, медицини та 5 членів-кореспондентів НАНУ і галузевих наук.

Вступна кампанія 2013

Конкурс на стажування за кордоном

Оголошується конкурс з відбору на навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2013 році.

Переглянути детальніше.

Увага! Початок програми військової підготовки

Ректор УжНУ, доктор технічних наук, професор Ф. Ващук і начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного генерал-лейтенант П. Ткачук підписали договір про військову підготовку за програмою офіцерів запасу.