Ужгородський національний університет
ua en

Проекти:

CAPINFOOD

Покращення сприятливих умов та підвищення громадської обізнаності щодо інновацій у харчовому секторі Південно-Східної Європи шляхом багатостороннього співробіт- ництва. Дізнатись більше.

Проект наукових розрахунків

Ужгородський національний університет став учасником проекту розподілених наукових розрахунків що координується кафедрою Твердотiльної електронiки.

Проект BaSeFood

BaSeFood (стале використання біологічно активних компонентів традиційних продуктів харчування Чорномор’я) є спільною програмою дослідження, що фінансується Європейською Комісією Консорціум BaSeFood складається з 13 партнерів. Проект координується університетом Болоньї. BaSeFood було розпочато 1 квітня 2009 року і триватиме три роки.

Ужгородський національний університет, який заснований в 1945 році, є одним із класичних університетів України, акредитованих за IV (вищим) рівнем акредитації (сертифікат серії РД - IV №0753932).

Ректор - Ващук Федір Григорійович, доктор технічних наук, професор.

Гордість університету – могутній кадровий потенціал: 117 докторів наук, професорів, 557 кандидатів наук та доцентів, 11 лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки, 57 заслужених діячів науки, техніки, освіти, медицини та 5 членів-кореспондентів НАНУ і галузевих наук.

Вступна кампанія 2013

Конкурс на стажування за кордоном

Оголошується конкурс з відбору на навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2013 році.

Переглянути детальніше.

Увага! Початок програми військової підготовки

Ректор УжНУ, доктор технічних наук, професор Ф. Ващук і начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного генерал-лейтенант П. Ткачук підписали договір про військову підготовку за програмою офіцерів запасу.