Ужгородський національний університет
ua en

Новини | Відео:Конференції

2013.03.06
Завтра в Інституті іноземної філології УжНУ гратиме симфонічний оркестр

У четвер, 7 березня, в  Інституті іноземної філології Ужгородського національного університету гратиме симфонічний оркестр.

2013.03.06
Відомий українським письменник читав студентам УжНУ поезії під час презентації нової збірки

Студенти Інституту іноземної філології УжНУ слухали поезії відомого поета йперекладача ОлегаКороташа. Він приїхав до Ужгорода з презентацією нової книжки «Поет без імперії». У рамках всеукраїнського туру письменник планує відвідати усі обласні центри і розпочав презентації саме із Закарпаття.

2013.03.06
На кафедрі соціології та соціальної роботи УжНУ планують розширити волонтерство

5 березня на кафедрі соціології та соціальної роботи УжНУ відбулася зустріч студентів 4 курсу із начальником служби у справах дітей Закарпатської обласної державної адміністрації Світланою Степанівною Якімеліною. Обговорювали  тему соціальної роботи з дітьми-сиротами та неблагополучними дітьми. Опісля тривало засідання «круглого столу», де продовжили обговорювати тему дня. Начальник служби у справах дітей  м. Ужгорода Марина Юріївна Арокгаті наголосила, що на обліку наразі перебувають 200 дітей.

2013.03.06
Перший проректор УжНУ - науковий консультант Комісії Конституційної Асамблеї

Днями на адресу УжНУ надійшов лист від Конституційної Асамблеї України за підписом Голови Комісії О.В. Скрипнюка із повідомленням про те, що першого проректора Ужгородського національного університету, члена-кореспондента НАПрН України Василя Лемака затверджено науковим консультантом Комісії Конституційної Асамблеї з питань конституційного ладу та порядку прийняття і внесення змін до Конституції України.

2013.03.06
Увага! Початок програми військової підготовки

Ректор УжНУ, доктор технічних наук, професор Федір Ващук і начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук підписали договір про військову підготовку за програмою офіцерів запасу. Відтак студенти денної форми можуть протягом навчання в УжНУ отримати військове звання «молодшого лейтенанту запасу».

Термін подачі документів – до1 квітня 2013 року.

2013.03.04
Із зустрічі зі студентами Інституту іноземної філології УжНУ стартує всеукраїнський тур відомого поета

У вівторок, 5 березня, о 13:20 із студентами та викладачами Інституту іноземної філології УжНУ зустрінеться відомий український поет Олег Короташ (мешканець Києва, родом з Івано-Франківська).

         

2013.03.04
Інтерни стоматфакультету УжНУ безкоштовно лікували дітей з вадами слуху

Сьогодні на стоматологічному факультеті Ужгородського національного університету інтерни лікували дітей з вадами слуху.

2013.03.04
На факультеті суспільних наук організували науково-практичну конференцію, присвячену пам’яті відомого педагога

З нагоди 80-річчя з дня народження професора, основоположника кафедри педагогіки і психології УжНУ Володимира Сагарди на Закарпатті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Культура педагога в контексті освітніх парадигм». Форум тривав два дні. 28 лютого науковці засідали в УжНУ, а 1 березня — в Закарпатському угорському інституті імені Ференца Ракоці ІІ.

2013.03.04
В УжНУ тривають соціальні реформи

В Ужгородському національному університеті цілеспрямовано втілюється довгострокова й масштабна програма соціальної підтримки студентів.

2013.03.04
Студмістечко УжНУ: від розрухи і занедбаності до комфорту мешканців

Нове керівництво університету вирішило більшість наболілих проблем студентських гуртожитків.
Майже повоєнна розруха, холод і відсутність води - усе це вже в минулому для більшості мешканців студентських гуртожитків УжНУ. Сьогодні, дивлячись на фотографії "до і після ремонту", навіть важко повірити, що у таких умовах узагалі можливо жити і при цьому вчитися в одну з найпрекрасніших, здавалося б, пір життя - студентську.

1 2 3 4 5 ... 136 137 138

Ужгородський національний університет, який заснований в 1945 році, є одним із класичних університетів України, акредитованих за IV (вищим) рівнем акредитації (сертифікат серії РД - IV №0753932).

Ректор - Ващук Федір Григорійович, доктор технічних наук, професор.

Гордість університету – могутній кадровий потенціал: 117 докторів наук, професорів, 557 кандидатів наук та доцентів, 11 лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки, 57 заслужених діячів науки, техніки, освіти, медицини та 4 членів-кореспондентів НАНУ і галузевих наук.

Вступна кампанія 2013

Увага! Початок програми військової підготовки

Ректор УжНУ, доктор технічних наук, професор Ф. Ващук і начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного генерал-лейтенант П. Ткачук підписали договір про військову підготовку за програмою офіцерів запасу.